Design Möbler
1163566
HANS OLSEN, karmstolar, 6 st, Gärsnäs, 1900-talets andra häflt.

Stomme fanerad av bok samt teak. Delvis klädd sits, rygg och armlän med grön textil. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H96
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 590
719
810
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
17 jul 17:29
7 590 SEK
17 jul 17:29
7 390 SEK
17 jul 17:28
7 200 SEK
17 jul 17:28
7 000 SEK
17 jul 17:28
6 400 SEK