Klockor & Ur Armbandsur
1163600
BAUME & MERCIER, Geneve, armbandsur, manuell, 18k guld. 1967.

Diameter 33 mm. Stållänk. Boettnr: 334977, 35093. Etui medföljer. Urverk: BM 1050.

Slitage. Repor. Fungerar vid enklare genomgång men vi garanterar ej för full funktion.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K5
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
395
445
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 jun 13:33
4 200 SEK
13 jun 8:41
4 000 SEK
13 jun 7:49
1 500 SEK