ELON ARENHILL RING 18K vitguld med 10 diamanter 8/8 ca 0,10 ct, Malmö 1976
Total vikt 9,0 g. Storlek 15,75/49.
Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK