Klockor & Ur Armbandsur
1163615
ARMBANDSUR, 18 k, Pallas 17 Rubis, Incablock, 1900-talets andra hälft.

Rektangulär, automatisk. 34 mm. Boett nr: 17420, 1260.

Slitage. Repor. Enligt uppgift nyservad. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K4
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 500
235
265
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
16 jun 21:40
2 500 SEK
14 jun 13:27
2 000 SEK
13 jun 19:01
1 550 SEK
12 jun 22:41
1 000 SEK