Rektangulär, automatisk. 34 mm. Boett nr: 17420, 1260.
Slitage. Repor. Enligt uppgift nyservad. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10