ENRICO BAJ, färglitografi och färgetsning, 2 st, signerade och numrerade 8/100, IX/L.
General. P. 24,5 x 20 cm. Utan titel. P. 60 x 75 cm.
Ej examinerade ur ram, gulnade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK