1163758
Sven Wejsfelt
(1930-2009)

SVEN WEJSFELT, figurin/skulptur, gädda, stengods, Gustavsberg.

Signerad i godset och etikettmärkt. Monterad på ställning. Längd 57, bredd 10, höjd 17 cm inklusive ställ.

Smärre slitage. Märken undertill.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 100
479
540
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
19 jun 15:47
5 100 SEK
19 jun 15:47
4 900 SEK
19 jun 15:46
4 700 SEK
19 jun 15:46
4 650 SEK
19 jun 15:46
4 500 SEK