Keramik & Porslin Serviser
1163760
SERVISDELAR, porslin, 4 delar, "God Jul" Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
Ljusstake, höjd 23 cm.
Skål, diameter 9.5 cm.
Kanna, höjd 15 cm
Karott, med extra lock, 26x17 cm.

Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
2 400
226
254
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jun 15:03
2 400 SEK
19 jun 0:53
2 200 SEK
19 jun 0:51
2 000 SEK
19 jun 0:51
1 900 SEK
18 jun 23:42
1 800 SEK