Fanerad med teak. Svärtade gavlar. 6 hyllplan. En nedfällbar lucka med bakomliggande barinredning. En nedfällbar dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 148 cm, djup 46 cm, höjd 171 cm. Nyckel finns.
Delvis senare målning. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.