SOFFBORD, 1960-70-tal.

SOFFBORD, 1960-70-tal.

Underrede i metall. Skiva i travertin. Längd 115 cm. Bredd 85 cm. Höjd 58 cm,

Åldersrelaterat slitage. Mindre kantnagg

Klubbat pris
3 100
275
290
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 jul 2019 12:40
3 100 SEK
29 jul 2019 12:40
2 900 SEK
29 jul 2019 12:27
2 000 SEK
28 jul 2019 10:27
1 500 SEK
27 jul 2019 16:17
1 400 SEK
26 jul 2019 21:54
800 SEK