Design Övrigt
1164048
TAKLAMPA, Saturnusmodell, 1900-talets mitt.

Vit glaskupa med metallstång. Glasskiva med dekor av frostade cirklar.
Diameter 63, höjd 50 cm.

Senare fäste, smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK