Konst Modern svensk konst
1164162
James Coignard
(1925-2008)
60 med blyerts
60 med blyerts

JAMES COIGNARD, carborundumetsning, signerad J Coignard och numrerad 58/60 med blyerts.

Komposition. Bladmått 57 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK