BESTICK, 24 delar. Silver. Stockholm 1870-tal samt 1970-tal.

Modell "Olga". 12 matgafflar längd 18,5 cm, 1870-tal.
12 matknivar längd 21 cm, 1970-tal.
Total vikt med rostfria blad 1201 gram.

Smärre slitage. Senare gravyr.

Klubbat pris
2 551
226
236
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 jun 2019 14:45
2 551 SEK
22 jun 2019 14:45
2 351 SEK
21 jun 2019 17:10
2 350 SEK
16 jun 2019 23:00
2 150 SEK
16 jun 2019 23:00
2 000 SEK
16 jun 2019 17:47
1 800 SEK
16 jun 2019 15:23
1 111 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02