Guld på stål, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, stållänk, viklås, Cert October 2008, box, ytterkartong.
Caliber 16, Referensnr CV2050-1/BD0789, Boettnr. REK2723.
Smärre slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.