DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Lös plymå. Längd 195, bredd 86, höjd 45 cm.

Slitage. Märken. Smärre skador i textil.

Klubbat pris
4 200
373
389
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
22 jun 2019 16:33
4 200 SEK
22 jun 2019 16:33
4 000 SEK
22 jun 2019 16:33
3 900 SEK
19 jun 2019 21:08
3 700 SEK
19 jun 2019 21:08
3 500 SEK
17 jun 2019 14:30
3 300 SEK
17 jun 2019 14:30
3 100 SEK
16 jun 2019 15:36
2 600 SEK
16 jun 2019 15:36
2 400 SEK
15 jun 2019 12:24
2 200 SEK
15 jun 2019 8:33
2 000 SEK