SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Glasskiva med snedställda hörn. Kvadratiska ben i travestin. Längd 130 cm. Bredd 60 cm. Höjd 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
9 aug 2019 16:56
2 000 SEK
9 aug 2019 16:55
1 800 SEK
9 aug 2019 16:54
1 500 SEK
5 aug 2019 8:08
1 000 SEK