Belysning Vägglampor
1164259
UTOMHUSBELYSNING, 4 st vägglampor, 1900-talets andra hälft
Utomhusbelysning, 4 st vägglampor, 1900 talets andra hälft

Stomme av svärtat järn. Sfärisk kupa av opakt glas. Längd ca 60 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade. Väggfästen saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK