1164369
Göran Augustson
(1936-2012)
GÖran augustson, gouache, signerad och daterad  93

GÖRAN AUGUSTSON, gouache, signerad och daterad -93.

"Presto", 50 x 60 cm.

Kantskador. Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR