Möbler Skåp & Byråar
1164425
BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Fanerad med mahogny. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 94, djup 46, höjd 78 cm.

Slitage. Märken. Repor. Blekt. Omarbetad.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK