Design Övrigt
1164534
VÄGGLAMPETTER, ett par, Art Déco, 1920-tal

Stomme i metall med stilistisk dekor. Två ljuspunkter. Skärm av transparent plast. Höjd 35 cm.

Slitage. Märken. Torrsprickor. Ej funktionstestade. En lampett med extra hål borrade.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L10
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
95
107
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
19 jul 18:02
1 000 SEK
19 jul 18:01
900 SEK
19 jul 18:01
750 SEK
16 jul 21:57
500 SEK
15 jul 23:00
350 SEK