SOFFA, 1930-40-tal

SOFFA, 1930-40-tal

Helstoppad med tygklädsel. Längd ca 207, bredd ca 90, sitthöjd ca 40, höjd ca 80 cm.

Slitage, smärre fläckar.

Klubbat pris
550
48
50
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 jul 2019 19:17
550 SEK
21 jul 2019 19:17
500 SEK
21 jul 2019 19:17
500 SEK
21 jul 2019 11:51
400 SEK
21 jul 2019 11:51
350 SEK
16 jul 2019 15:05
300 SEK