KARMSTOLAR, ett par, sk Gripsholmsfåtöljer, 1900-talets slut.

Målade fåtöljer med lösa stoppade tygklädda dynor. Sitthöjd ca 45, höjd 90 cm vardera.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 jun 2019 18:04
2 600 SEK
24 jun 2019 18:01
2 400 SEK
24 jun 2019 17:10
2 200 SEK
20 jun 2019 19:28
2 000 SEK
17 jun 2019 18:59
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

286. Mamma Andersson, "All They Had To Do Was Dream".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Budhistorik
1 150 000

ditt bud
1 100 000

ditt bud
1 050 000

ditt bud
1 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 150 000 SEK