SKÄNK, 1800-talets andra hälft.

Målad skänk med två dörrar och en låda. Bredd 116, djup 48, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Renoverad och kompletterad med senare målning. Smärre slitage och torrsprickor. Saknar beslag.

Klubbat pris
5 400
486
512
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
21 jul 2019 19:14
5 400 SEK
10
21 jul 2019 19:13
5 200 SEK
21 jul 2019 19:13
5 200 SEK
10
21 jul 2019 19:12
5 000 SEK
21 jul 2019 19:12
4 900 SEK
10
21 jul 2019 17:42
4 700 SEK
9
21 jul 2019 17:42
4 500 SEK
9
21 jul 2019 17:19
4 400 SEK
10
21 jul 2019 17:19
4 200 SEK
9
21 jul 2019 17:18
3 800 SEK
10
21 jul 2019 17:18
3 600 SEK
9
21 jul 2019 17:17
3 200 SEK
10
21 jul 2019 17:17
3 000 SEK
9
21 jul 2019 9:32
2 200 SEK
8
21 jul 2019 9:32
2 100 SEK
8
17 jul 2019 11:44
2 000 SEK
16 jul 2019 7:51
1 700 SEK
15 jul 2019 7:13
1 500 SEK
14 jul 2019 0:04
900 SEK
13 jul 2019 21:39
850 SEK
13 jul 2019 12:28
800 SEK
11 jul 2019 20:28
550 SEK
11 jul 2019 18:18
500 SEK