Konst Grafik
1164753
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016)
200
200

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, färgserigrafier, 3 st, signerade och numrerade 24/200.

"Non violence". 54x73. Oramade.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
6 000 SEK