Konst Övrigt
1164910
RAM, Aug Anderson Förgyllare, Stockholm, 1800-tal
Ram, aug anderson förgyllare, stockholm, 1800-tal.

Förgylld med rik pastellagedekor. Etikettmärkt. 100 x 76 cm.

Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor. Delvis senare förgyllning. Smärre skador

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK