LOUIS P GONYN, olja på pannå, signerad.
"Den nyfikna pigan". 35 x 26,5 cm.
Krackelyr. Skrapmärken. Slitage.
(Troligtvis) Galerie Ladrey, Rue Saint-Augustin, 43, Paris (enligt fragment av etikett a tergo); privat samling.