Louis P Gonyn

(Frankrike, 1829-1892)
Louis P Gonyn
(Frankrike, 1829-1892)

LOUIS P GONYN, olja på pannå, signerad.

"Den nyfikna pigan". 35 x 26,5 cm.

Krackelyr. Skrapmärken. Slitage.

Proveniens

(Troligtvis) Galerie Ladrey, Rue Saint-Augustin, 43, Paris (enligt fragment av etikett a tergo); privat samling.

Utropspris
4 000 SEK