SPEGEL, empirstil. 1900-talets början.

Skuren dekor, dekor av olika träslag. Höjd 197, bredd 16, längd 100 cm.

Maskstungen. Smärre skador. Smärre dekorbortfall. Slitage.

Klubbat pris
1 600
142
148
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jul 2019 17:39
1 600 SEK
23 jul 2019 17:25
1 500 SEK
23 jul 2019 17:25
1 400 SEK
18 jul 2019 20:22
1 300 SEK
18 jul 2019 15:50
600 SEK
16 jul 2019 19:12
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.