Bokhylla i tre delar fanerad med mahogny. Mittdelen med dörr och bakomliggande hyllor. Sidodelarna med hyllor, varav en med dörrpar. Djup ca 112, höjd 140 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor, märken, nyckel ej fungerande.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.