SKÄNK, 1800-talets andra hälft

Målad. Överdel med tråg. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt två lådor över dörrpar. Beslag av mässing. Bredd 107 cm, djup 47 cm, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Senare beslag.

Klubbat pris
4 400
390
407
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10
1 jul 2019 16:37
4 400 SEK
9
1 jul 2019 16:35
4 200 SEK
10
1 jul 2019 16:35
4 080 SEK
10
1 jul 2019 16:19
4 000 SEK
9
1 jul 2019 11:02
3 000 SEK
30 jun 2019 15:38
2 000 SEK
8
30 jun 2019 14:14
1 800 SEK
29 jun 2019 22:22
1 600 SEK
28 jun 2019 14:09
1 400 SEK
27 jun 2019 20:36
1 200 SEK
27 jun 2019 16:00
800 SEK
25 jun 2019 7:58
750 SEK
25 jun 2019 6:13
550 SEK
25 jun 2019 1:12
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79