KANDELABRAR, ett par mässing, barockstil, 1800-tal.

För två ljus. Delvis spiralvridet skaft på tredelad fot. Ljusarmarna med justerbar höjd. H 42.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

67. IWC, Schaffhausen, Portugieser, ca 2010.
Utropspris
90 000 - 110 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
82 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK