WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.

Vas/skulptur i klarglas. Etikettmärkt. Signerad Berndt Flygsfors 59. Höjd 27 cm.

Vissa repor.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 jul 2019 20:34
500 SEK
26 jul 2019 20:20
450 SEK
26 jul 2019 20:20
400 SEK
26 jul 2019 20:20
400 SEK
26 jul 2019 20:00
350 SEK
23 jul 2019 5:32
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14