Belysning Bordslampor
1165244
BORDSLAMPOR, ett par, Italien, 1970-tal.

Alabaster. I form av schackpjäser/hästar. Etikettmärkta. Textilskärmar medföljer. Höjd 45 cm exklusive skärm.

Slitage. Märken. Lagning. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
229
257
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 16:21
2 400 SEK
9 jul 21:20
2 200 SEK
9 jul 21:20
2 050 SEK
7 jul 21:08
2 000 SEK
7 jul 17:57
900 SEK