DANIEL FRANZÈN & MATTIAS STÅHLBOM, MATBORD / KONFERENSBORD, "Chamfer", Karl Andersson & Söner, 2016.

Bok. Etikettmärkt: Chamfer design Franzén Ståhlbom Karl Andersson & Söner, Huskvarna Sweden. Numrerat och daterat 2016. Längd 240, bredd 125, höjd 72 cm.

Slitage, såsom smärre repor.

Utropspris
2 500 SEK