Bok. Etikettmärkt: Chamfer design Franzén Ståhlbom Karl Andersson & Söner, Huskvarna Sweden. Numrerat och daterat 2016. Längd 240, bredd 125, höjd 72 cm.
Slitage, såsom smärre repor.