Belysning Bordslampor
1165455
BORDSLAMPOR, ett par, 1970-80-tal

Mässing med glasdiskar. Höjd 48 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK