Guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, 1970-tal - gravyr (1977), metallänk (ej Omega). Extra länkbit, ca 8 mm medföljer.
Fungerar vid enklare test. Funktionen kan ej garanteras.
Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.
Ruckad 190617. Kvitto finns.