SÄNGBORD, ett par samt BYRÅ, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerade, draghandtag av mässing. Byrå med lådor, längd 87, bredd 42, höjd 76 cm. Sängbord med en låda i sargen och underhylla. Längd 42, bredd 35 och höjd 55 cm.

Smärre slitage, nagg och torrsprickor.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jul 2019 17:23
2 200 SEK
2 jul 2019 12:41
2 000 SEK
1 jul 2019 22:05
1 210 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.