Konst Grafik
1165636
Joan Miró
(1893-1983)
75
75

JOAN MIRÓ, färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 22/75.

"Chevauchée-Orange", 1969. Bildstorlek 83 x 58, 5 cm

Ej examinerad ur ram.

Mourlot 538.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
20 000 SEK