Fanerat med valnöt mfl träslag, front med tre dörrar samt låda och hylla, längd 200, bredd 60, höjd 96 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10