SKRIVBORD, 1800-talets slut.

SKRIVBORD, 1800-talets slut.

Målat. Svarvade ben. Tre lådor med beslag av mässing. Längd 122 cm, bredd 63 cm, höjd 74 cm. Medföljande målad stol med spjälad rygg (1900-tal.

Ställvis slitage. Märken. Fläckar. Senare målning. Nyckel saknas.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 aug 2019 19:52
3 400 SEK
5 aug 2019 19:51
3 200 SEK
5 aug 2019 19:51
3 006 SEK
5 aug 2019 19:50
3 000 SEK
5 aug 2019 19:50
2 800 SEK
5 aug 2019 19:50
2 600 SEK
5 aug 2019 19:50
2 400 SEK
5 aug 2019 19:50
2 200 SEK
5 aug 2019 19:50
2 000 SEK
3 aug 2019 16:46
1 800 SEK
29 jul 2019 18:29
1 000 SEK
29 jul 2019 15:55
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79