Silver Övrigt
1165929
FAT, 15 st, silver, stämplade 0.925 Platerias Ecuatorianas.

Profilerade brätten. Åtta st med diameter 29 cm, sju st diameter 17 cm. Spegelns diameter 19 resp 10 cm.
Sammanlagd vikt 5530 g.

Slitage. Repor. En ostämplad.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 850
19 428
2 083
Utropspris
2 300 EUR
Budhistorik (2 bud)
12 jul 15:14
1 850 EUR
5 jul 21:18
1 800 EUR