Olika typer av marmor, tredelad, skulpterad dekor av keruber, kvadratisk top ca 26 x 26 cm, diameter vid fot ca 45 cm, höjd ca 137 cm
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Något slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10