ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft

Målat. Åtta lådor samt en dörr med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 54,5 cm, djup 39 cm, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Senare målning. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13