Möbler Trädgårdsmöbler
1166018
TRÄDGÅRDSBELYSNING, ett par, koppar, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsbelysning, ett par, koppar, 1900 talets andra hälft

Lampor med skärmar av koppar och ben av stål. Total höjd 130 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK