STOP, silver, GAB, Stockholm 1938, 802 gram.

Invändigt förgylld. Reliefdekor. Locket krönt av mynt. Höjd 18,5. Vikt 802 gram.

Gravyr. Slitage.

Utropspris
5 000 SEK