Konst Klassisk svensk konst
1166074
Anton Genberg
(1862-1939)
Anton genberg, olja på duk, signerad och daterad  91

ANTON GENBERG, olja på duk, signerad och daterad -91.

"Motiv från Fiskebäckskil". 55 x 73 cm.

Helhetsintrycket är gott. Färgbortfall/skav från ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK