1166104
TAKLAMPA, 1920-tal.

Ampel i alabaster med tre ljuspunkter. Diameter 50 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 200
305
343
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 jul 17:42
3 200 SEK
7 jul 0:52
3 000 SEK
7 jul 0:52
2 900 SEK
7 jul 0:52
2 700 SEK
7 jul 0:52
2 500 SEK