1166247
Adolf Bock
(1890-1968)
Adolf bock, oljemålning, signerad och daterad 1965

ADOLF BOCK, oljemålning, signerad och daterad 1965.

Sjöslag. 90 x 77 cm.

Obetydliga fläckar.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
34 000
3 173
3 513
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
17 aug 21:22
34 000 SEK
8
17 aug 21:22
33 000 SEK
17 aug 21:21
32 000 SEK
8
17 aug 21:20
31 000 SEK
17 aug 21:20
30 000 SEK