TEXTIL, broderat siden. Qingdynastin, 1800-tal.

Broderi med figurer i palatsmiljö. Mått 63,5x34,5 cm.

Skador, fläckor, lösa trådar.

Klubbat pris
700
62
65
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
18 jul 2019 17:30
700 SEK
18 jul 2019 17:29
650 SEK
18 jul 2019 17:29
650 SEK
18 jul 2019 17:04
600 SEK
18 jul 2019 13:30
550 SEK
18 jul 2019 13:30
501 SEK
18 jul 2019 13:29
450 SEK
18 jul 2019 13:29
400 SEK
17 jul 2019 16:43
350 SEK
12 jul 2019 10:32
300 SEK