Konst Klassisk konst
1166686
Daniel Mackensie
(1850-1918)
Daniel mackensie, olja på duk signerad

DANIEL MACKENSIE, olja på duk signerad

Landskap, 30 x 46 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Oxiderad fernissa.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK