SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Sideboard fanerat med teak. Skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan samt mittdel med fem lådor. Bredd 180, djup 45, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK